Firecamp 22 – Evangelism Bootcamp

ТАБІР ВОГНЮ в Львів офіційно ПОВНИЙ! Наразі ми закриваємо реєстрацію! Будь ласка, перевірте наступного року наступний пожежний табір!

школа для молодих людей, які бажають заглибитись і вирости в дарі Євангелізації

Fire Camp 2022 Evangelist

Якщо Вам від 17 до 35 років і Ви мрієте побачити, як міста і країни приходять до Ісуса, CfaN радий запросити Вас в «ТАБІР ВОГНЮ». Він пройде з 3 – 9 грудня 2022 р. у Львові. Табір створений для того, щоб підготувати Вас як євангеліста нести Добру звістку і збирати врожай для Божого Царства.

По завершенню школи ми будемо мати двотижневі євангелізаційні заходи в різних куточках України з 9 – 21 грудня. Це не є частиною основної програми, але це є чудовою можливістю застосувати всі отриманні знання у школі на практиці. Ми дуже заохочуємо всіх запланувати цей час для практичного служіння Богу та людям.

У нас є палке бажання прийняти 50 молодих людей, серця яких горять побачити, як люди, що заблукали, приходять до Христа. Ми чекаємо на тих, хто бажає заглибитись у дар євангеліста для своїх помісних зібрань та Всесвітньої Церкви.

Для отримання додаткової інформації та подання заявки, будь ласка, ознайомтеся з інформацією нижче:

Бачення для «ТАБОРУ ВОГНЮ»

Наше бачення полягає в тому, щоб кожна людина, в першу чергу, була більш чуйною до присутності Ісуса у своєму житті. Ми будемо навчатися особисто проводити час з Ісусом, зустрічатися з Ним і щодня знаходитись у Ньому.

Ми зробимо акцент на тому, що наша ідентичність і почуття власної гідності ґрунтуються на серці Христа, Його думці, Писанні та на тому, як Він бачить нас.

Також ми приділимо увагу й особистому спілкуванню. Ми дуже хочемо, щоб молоді люди мали можливість сформувати глибоку дружбу між собою. Ми сподіваємось, що ця дружба триватиме десятиліттями і Бог надалі використовуватиме ці відносини щоб утверджувати Своє Царство. Ми будем разом обідати,

спілкуватися, поклонятися Ісусу, євангелізувати, мріяти і навчатися як поважати один одного.

«Табір Вогню» фокусується на євангелізації та розвитку Божого ставлення до людей, які йдуть в загибель. Основне бачення в тому, щоб кожна молода людина в кінці школи змогла сміливо вступити у Велике Доручення і перестала боятися благовістити. Наше бажання, щоб на заклик Бога ділитися Євангелієм, будь то перед однією людиною або перед десятками тисяч, Ваше серце з радістю сказало ТАК.

Наша мета полягає в тому, щоб передати євангелістам усі необхідні інструменти для проповіді Євангелії. Ми будемо досягати цього через щоденні вчення про Святого Духа, роль євангеліста, дар євангелізму і Велике Доручення. Ми не хочемо навчати Вас теорії, але хочемо прищепити саму культуру Ісуса та євангелізації.

Ми плануємо регулярні євангелізаційні заходи у Львівській області та на Дніпропетровщині, через які Святий Дух зможе зростити в Вас дар євангелізму.

Табір не фокусується на спікерах чи заняттях, а головний фокус - це Сам Ісус, щоб наші серця стали як Його серце і виявляли любов до загублених людей.

Якщо Ви відчуваєте, що ходите в дарі євангелізму або покликані до цього і бажаєте побачити Україну, Білорусь, Росію та світ глибоко зміненими Євангелієм, ми рекомендуємо Вам подати заявку.

Хто проводитиме цей захід?

У нас сформувалась чудова команда спікерів та лідерів зі Сполучених Штатів та інших країн, які запалені ідеєю побачити, як молоді люди стають активними у Великому Дорученні. Не всі вони відомі, але всі вони натхненно несуть вогонь Святого Духа.

Хто може подати заявку?

Будь-яка людина від 17 до 35 років, яка горить бажанням навчитися проповідувати та євангелізувати, щоб через її служіння загублені люди знаходили Ісуса.

Як я можу подати заявку?

Якщо Ви відчуваєте, що Святий Дух закликає Вас подати заявку, будь ласка, заповніть форму нижче. Впродовж місяця наша команда розгляне її та надішле Вам листа із підтвердженням.