Lagos Campaign Nigeria with Reinhard Bonnke and Daniel Kolenda

Rok zázraků 2018

V posledních 30 letech jsme společně získali pro Krista přes 78 miliónů lidí... a společně pracujeme na získání dalších 75 miliónů duší během příštího desetiletí!Daniel Kolenda

Evangelizační kampaňOgbomosho, Nigérie

22.‒25. březen 2018
603 670 registrovaných karet rozhodnutí

V sobotu jsme se modlili za lidi, aby přijali křest v Duchu svatém a byli jsme svědky jeho mocného vylití doprovázeného osvobozeními, uzdraveními, znameními a divy. Mnozí svědčili o uzdravení od vředů. Jedné ženě zmizela bulka z prsu, kterou tam měla 7 let. Jiné ženě se v okamžiku vrátila do normálu obrovsky nateklá noha. Zmenšila se o více než polovinu! Byla uzdravena i noha ženy, která si ji vážně zranila před 20 lety, kdy omylem stoupla na zvířecí past.

Danielovo oblíbené svědectví byl příběh starší ženy, která přišla na kampaň chromá a tančila a chodila po pódiu, když vydávala svědectví. Následně řekla, že je muslimka. Daniel se jí zeptal, zda se chce stát křesťankou. Žena se s ním na pódiu modlila a vložila svou důvěru v Ježíše.

Evangelizační kampaňOwerri, Nigérie

6. ‒ 9. prosinec 2018

Členové našeho technického týmu obdrželi víza na kampaň v Owerri až v posledním možném okamžiku. Nemohli jsme si dovolit ztrácet čas. Lidé rychle naskákali do letadel a spěchali na plochu kampaně, aby zde v rekordním čase postavili pódium a nachystali aparaturu.

Od prvního večera kampaně jsme byli svědky slavných projevů Boží moci skrze „znamení a divy“. Bůh speciálním způsobem žehnal lidi trpící různými druhy nádorů, bulek a výrůstků. Každý večer jsme slyšeli svědectví o mnoha různých výrůstcích, které během modliteb okamžitě mizely. Poměrně značný počet žen mělo nádory na prsou – některé z nich byly velmi velké a bolestivé – a pocítily, jak jim tyto nádory beze stopy mizí. Zatímco nebe halil červený prach Harmattanu, tisíce vydávaly své životy Ježíši.

Evangelizační kampaňPort Harcourt, Nigérie

8. - 11. listopad 2018

Shromáždění navštívil státní guvernér, mnoho diplomatů a autorit, protože to, co se stalo ve státě River State bylo absolutně historické. O tom, co zde Ježíš v průběhu tohoto týdne vykonal, budou mluvit ještě i budoucí generace. Byli jsme svědky mocných zázraků. Hluché uši se otevřely, chromí chodili. Co je však nejdůležitější, viděli jsme desítky tisíc lidí odevzdat své životy Ježíši.

Evangelizační kampaňCalabar, Nigérie

15. ‒ 18. únor 2018
418 840 registrovaných karet rozhodnutí

Daniel Kolenda: „Začíná nová sezóna evangelizačních kampaní v Africe a pevně věřím, že překoná vše, co jsme dosud ve sklizni viděli. Věřím, že vstupujeme do ‚Desetiletí dvojnásobné sklizně‘, které vyvrcholí získáním více než 150 miliónů duší pro Boží království!“

Ve městě Calabar kázal evangelista Reinhard Bonnke naposledy v roce 2004. Dnes zde žije zcela nová generace lidí, hladových slyšet evangelium. Již první shromáždění bylo obrovské. Lidé jsou hladoví a otevření a desítky tisíc z nich reagují na evangelium.

14. květen ‒ 19. červen 2018Dlouhý výlet – cestovatelský blog

Cestovatelský blog Grega Vandenberga o 3 300 km dlouhé cestě

Zápis z 36. dne: „S nesmírnou radostí vám oznamujeme, že jsme projeli cílovou páskou a konečně dorazili do Brazzaville. Naše včerejší naděje se potvrdily a po krásné asfaltové silnici jsme urazili spoustu mil. Naše doprovodná eskorta nadále odváděla skvělou práci a protáhla nás relativně snadno každou zátarasou.

Byl to vážně skvělý pocit konečně vjet do města, ke kterému jsme tak dlouho směřovali. Dnes ráno nás přivítal pohled na neuvěřitelnou řeku Kongo. Jak nádherný pohled! Díky své obrovské šíři připomíná pohled na ni pohled na pobřeží moře. Kinshasa ležící na druhém břehu je sotva vidět.“

Evangelizační kampaňBrazzaville, Republika Kongo

9. ‒ 12. srpen 2018 – 201 670 registrovaných karet rozhodnutí

Byl to vskutku slavný týden s mnoha tisíci spaseními a uzdraveními. Ke konci kampaně jsme požádali místní pastory, aby se k nám na pódiu připojili a Peter Vandenberg nás vedl v modlitbě za všechny modlitební požadavky, které zaplnily dvě velké bedny. Nakonec se Daniel modlil za požehnání pro celou Republiku Kongo. Nepřítel nás zde nechtěl, ale Boží plán nemohl být zastaven a vzácní lidé této země uslyšeli dobrou zprávu evangelia.

Evangelizační kampaň „Bezhlavá láska“Budapešť, Maďarsko

24. ‒ 26. srpen 2018

Konference ohně CfaN a evangelizační kampaň „Bezhlavá láska“ pořádané 24.-26. srpna v maďarské Budapešti opět dokázaly, že Bůh ve svém jednání není omezen jen na Afriku.

Největší aréna v Budapešti se na tři dny proměnila v opravdový svatostánek, když ji zástupy věřících naplnily, aby společně vyvýšily Ježíšovo jméno. Evangelista Daniel Kolenda s jeho týmem zažehli v maďarském publiku oheň. Jejich mocná a aktuální poselství pronikala věřícím hluboko do srdcí a mocně je formovala a proměňovala. Věřící reagovali tím, že odpovídali na Boží volání odhodit veškeré pokrytectví i strach z lidí a naplno vstoupit do své služby a svého povolání. Po všech stránkách zde lidé zažívali mocné posílení a povzbuzení.

Za scénou CfaNFreiburg, Lucern a Basel

19. ‒ 21. duben 2018 – Pohled za scénu, živě s Winfriedem Wentlandem

Řada našich partnerů se nás často ptá, jak CfaN vlastně dokáže stavět „pódium uprostřed buše“. Proto jsme připravilli speciální setkání nazvaná „Pohled za scénu CfaN“, abychom naše partnery seznámili s tím, co se děje v pozadí příprav Velkých evangelizačních kampaní CfaN.

Účastníci rychle pochopili, že cílem setkání není jen sdílet staré historky, ale upozornit i na aktuální události a současné výzvy. Ať už bylo vyprávění dramatické či humorné, děsivé či napínavé, jeho jednotícím prvkem byla neměnná Boží milost a věrnost, bez které bychom nemohli činit vůbec nic.

„Hořící srdce“ s Danielem KolendouLuedenscheid, Německo

18. ‒ 21. květen 2018

Na konferenci „Hořící srdce 2018“ přicestovali návštěvnící z více než 40 zemí. Zdálo se, že žádná cesta není příliš daleká, žádná cena či úsilí příliš velké. Daniel Kolenda splnil svůj slib: „Jsem tu, abych vás vyvedl z vašich komfortních zón. Bůh vás nepovolal k zahřívání církevních lavic – JDĚTE!“ Rozdmýchával hlad lidí skrze mnohá svědectví o znameních a divech, které za více než 10 let práce v CfaN zažil.

„Církev patří na ulici a evangelium musí být kázáno a demonstrováno v moci Ducha!“ Během konference „Hořící srdce“ rozhodně nechybělo duchovní maso. Každé poselství bylo výzvou k akci.

Session 1 Session 2


Konference „Znovu zažehnout oheň“Toronto, Kanada

25. ‒ 28. duben 2018

Vlny probuzení, které se prohnaly světem v 90. letech dvacátého století, trvale ovlivnily milióny lidí po celém světě – i zde v Evropě. V dubnu 2018 jsme jako CfaN iniciovali historickou konferenci pořádanou na místě, kde vše začalo. „Znovu zažehnout oheň“ přišli mnozí z vedoucích tehdejšího „Torontského požehnání“, kteří jsou dodnes aktivní ve službě.

Ve své době měl tento Boží pohyb mocný a trvalý dopad na náš kontinent. Proto pro nás bylo velkou prioritou umožnit účast na konferenci každému, kdo se do Kanady nemohl vydat osobně. Tuto možnost jsme lidem dali prostřednictvím internetové konference. Záznam z ní rozhodně stojí za shlédnutí!

Unbedingt ansehen. Auch heute noch topaktuell!

Konferenz anschauen

Již teď se těšíme na konferenci v příštím roce, která proběhne 1. – 4. května 2019.

Vstupenky 2019

Konference „Encounter-Fire18“Jacksonville, Florida

9. ‒ 10. únor 2018

Letos se v Jacksonville na Floridě shromáždilo téměř 2 500 lidí v Evangel Temple. Kim z Missouri o Fire18 sdílela následující řádky: „Nikdy v životě jsem nepociťovala tak silným, svěžím a novým způsobem Boží přítomnost. Duch svatý mi stále zjevuje nové a nové aspekty sám o sobě, o Bohu, o Ježíši a o psaném Božím slově.“

School of EvangelismOrlando, Florida

03.‒06. April 2018

„Unser Wunsch ist es, nicht nur zu berichten, was wir auf Gottes Erntefeldern der ganzen Welt gelernt haben, sondern „unser eigenes Leben mitzuteilen!“ Die SoE bietet Lehre von weltbekannten Evangelisten und Predigern, Zeit für Fragen an und Antworten von den Referenten, Gelegenheiten, sich mit anderen Evangelisten zu vernetzen.

Etwas mehr als 100 Christen, die einen Ruf als Evangelisten auf ihrem Leben haben, kamen zu CfaN nach Orlando, Florida, um eine besondere Zeit der Ausbildung durch Daniel Kolenda und andere Sprecher zu erhalten. Es gab kraftvolle Zeiten der Anbetung und der Heilige Geist wirkte im Leben jedes Einzelnen.

Hier anmelden für 2019

Každý týden novéCfaN TV

Daniel Kolenda a Reinhard Bonnke jsou jednou týdně k vidění ve vysílání v angličtině na stránkách CfaN.

Vysílání CfaN TV pro vás v angličtině na stránkách CfaN: zajímavé příběhy, svědectví o uzdraveních, záblesky z práce mezinárodní služby, nové a vzrušující....

Určitě se dívejte!

A samozřejmě:
„GOOD NEWS“ s Danielem Kolendou na GOD.TV

V roce 2018 jsme pokračovali v našem partnerství s God.TV a přinášeli vám inspirativní epizody s evangelistou Danielem Kolendou a dalšími pomazanými speciálními hosty. GOOD NEWS můžete vidět na GodTV od pondělí do pátku vždy od 19:00.

A samozřejmě:
Reinhard Bonnke a Daniel Kolenda GOD.TV
Pondělí až pátek 20:00 – 20:30 (středoevropského času)

GOD.TV UK LIVE GOD.TV Archive

GOD TV můžete sledovat i prostřednictvím satelitu. Více informací:

God.TV Satellit

Na TBN najdete i archiv odvysílaných pořadů:

Watch TBN Online CfaN TV-SHOW